Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Opis
Specyficzne kody
Nr katalogowy BESTWAY ® 56438

★ Całkowity zestaw wraz z pełnym wyposażeniem – nie będziesz musiał samodzielnie zbierać poszczególne komponenty.
★ Dzięki osłonie dołączonej do basenu będziesz w stanie chronić wodę przed zanieczyszczeniami i szkodnikami.
★ Wybierając basen BESTWAY z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję, że otrzymasz doskonałą jakość i wszystkie części będą idealnie ze sobą współpracować.




Warto zadbać o właściwą ochronę basenu. Przyłączona pokrywa do basenu:

Od teraz przygotowanie tego dużego basenu zabierze Ci zaledwie kilka minut

Basen
Pompa




| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 457 cm |
| Średnica | 457 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 16015 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 66,5 |
| Wydajność pompy | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,9 |
| Symbol producenta | 56438 |
| Wymiary | 39 × 57 × 130 cm |
| Waga | 65.923 kg |