Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Opis
Specyficzne kody
Nr katalogowy Bestway® 56418

★ Szukasz pojemnego, niezawodnego zbiornika do pływania, gdzie będziesz miał wiele miejsca do zabawy — to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie!
★ Kompletny pakiet z całym potrzebnym wyposażeniem – wszystko jest już w zestawie, nic więcej nie trzeba dokupować.
★ Wybierając basen Bestway razem z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję otrzymania doskonałej jakości i pewność, że części będą idealne do siebie dopasowane.




Teraz przygotowanie tak dużego zbiornika zajmie Ci zaledwie kilka minut


Basen
Pompa


| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 366 cm |
| Średnica | 366 |
| Wysokość | 100 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 9150 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 39,3 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,7 |
| Symbol producenta | 56418 |
| Wymiary | 115 × 44 × 31 cm |
| Waga | 42.853 kg |