Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Opis
Specyficzne kody
Nr katalogowy BESTWAY® 56406

★ Jeśli szukasz pojemnego, solidnego basenu, gdzie będziesz mógł swobodnie się kąpać — to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie!
★ Kompletny pakiet ze wszystkim wyposażeniem – bez konieczności samodzielnego gromadzenia poszczególnych elementów.
★ Wybierając basen Bestway wraz z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję, że uzyskasz najwyższą jakość oraz wszystkie części będą idealnie się uzupełniać.




W zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne do uzyskania przejrzystej wody:



Obecnie przygotowanie tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut
Z uwzględnieniem potrzeb Twoich dzieci dołączamy jeden z najlepiej lubianego sprzętu:


Basen
Pompa

| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 305 cm |
| Średnica | 305 |
| Wysokość | 76 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 4678 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Waga basenu | 19,4 |
| Symbol producenta | 56406 |
| Wymiary | 88.5 × 30.5 × 26.5 cm |
| Waga | 18.291 kg |