Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Opis
Specyficzne kody
Nr katalogowy Bestway® 56488

★ Jeśli szukasz dużego, solidnego basenu, w którym będziesz mógł spokojnie się relaksować — to świetna opcja dla Ciebie!
★ Kompletny pakiet z pełnym osprzętem – nie będziesz musiał samodzielnie gromadzić poszczególnych części.
★ Wybierając basen Bestway ze specjalistycznymi dodatkami masz gwarancję, że uzyskasz pierwszorzędną jakość i wszystkie komponenty będą do siebie dopasowane.




Od teraz ustawienie tak obszernego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut

Warto zatroszczyć się o właściwą ochronę basenu. Oferowana pokrywa basenu:
Basen
Pompa

| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 457 cm |
| Średnica | 457 |
| Wysokość | 107 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 14970 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 59,4 |
| Wydajność pompy | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,9 |
| Symbol producenta | 56488 |
| Wymiary | 40.5 × 59 × 116 cm |
| Waga | 56.278 kg |