Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Opis
Specyficzne kody
Nr katalogowy BESTWAY® 56595

★ Szukasz pojemnego, niezawodnego basenu, w którym będziesz mógł bez przeszkód pływać - to świetna propozycja dla Ciebie!
★ Kompletny pakiet ze wszystkim wyposażeniem – nie będziesz szukać poszczególnych części osobno.
★ Wybierając basen Bestway ze zgodnym wyposażeniem dodatkowym masz gwarancję, że uzyskasz najlepszą jakość i wszystkie elementy będą kompatybilne.



Montaż tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut !


Basen
Pompa


| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 427 cm |
| Średnica | 427 |
| Wysokość | 84 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 10220 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 37 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,7 |
| Symbol producenta | 56595 |
| Wymiary | 104 × 51 × 31 cm |
| Waga | 35.915 kg |