Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Opis
Specyficzne kody
Nr katalogowy BESTWAY® 56408

★ Jeśli szukasz rozległego, solidnego basenu, gdzie będziesz mogła komfortowo pływać — to doskonała propozycja dla Ciebie!
★ Pełny zestaw ze wszystkim potrzebnym – nie musisz samodzielnie gromadzić poszczególne części.
★ Wybierając basen Bestway wraz z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję, iż otrzymasz najlepsze materiały i wszystko będzie idealne.




W zestawie wszystko, co jest potrzebne do uzyskania lśniącej wody:



Montaż tak dużego basenu będzie teraz sprzedażą kilku minut
Myśląc o Twoich dzieciach, dołączamy jedno z najbardziej lubianych wyposażeń:


Basen
Pompa

| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 305 cm |
| Średnica | 305 |
| Wysokość | 76 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 4678 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Waga basenu | 19,4 |
| Wydajność pompy | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,1 |
| Symbol producenta | 56408 |
| Wymiary | 88.5 × 38 × 27 cm |
| Waga | 19.961 kg |