Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Opis
Specyficzne kody
Nr katalogowy Bestway® 56416

★ Szukasz rozległy, solidny basen, w którym będziesz mógł z łatwością pływać — to doskonała opcja dla Ciebie!
★ Pełny pakiet wraz z pełnym wyposażeniem – nie trzeba osobno dobierać poszczególnych części.
★ Wybierając basen Bestway ze specjalistycznymi dodatkami masz gwarancję, że uzyskasz najlepszą klasę oraz wszystkie elementy będą do siebie dopasowane.


Uzyskujesz:
— oznacza to, że statystycznie przynajmniej jeden z Twoich sąsiadów nabył u nas basen ogrodowy lub akcesoria do basenu.


W zestawie wszystko, co potrzebujesz, aby osiągnąć przezroczystą wodę:



Teraz ustawienie tak dużego basenu zajmie Ci kilka minut

Dla Twoich pociech dołączamy popularne akcesoria dla dzieci:

Basen
Pompa


| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 366 cm |
| Średnica | 366 |
| Wysokość | 76 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 6473 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Waga basenu | 25,8 |
| Wydajność pompy | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,1 |
| Symbol producenta | 56416 |
| Wymiary | 88.5 × 41.5 × 28.5 cm |
| Waga | 24.241 kg |