Basen ogrodowy rozporowy 457 x 84 cm 9w1 Bestway 57313NN
- Pojemność: 9677
- Symbol producenta: 57313
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: rozporowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Pt, 29.05 - Wt, 02.06
Opis
- Rodzaj basenu
- rozporowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 9677
- Wymiary
- ~ 457 cm
- Symbol producenta
- 57313
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941607364352
- MPN
- dmuchane_p4783
Basen ogrodowy rozporowy 457 x 84 cm ★★★★★
Nr katalogowy Bestway® 57313

Basen idealny do Twojego ogrodu ★★★★★
★ Rozmiary tego basenu zapewniają przyjemne pływanie oraz niezliczone zabawy w słoneczne dni.
★ Basen rozporowy gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa dla dzieci, ponieważ utrzymuje wytrzymałość dzięki sile naporu wody oraz napompowanemu kołnierzowi
★ Zakupując ten basen od autoryzowanego sprzedawcy Bestway® masz pewność, że artykuł jest nowy, autentyczny i bezpieczny
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen rozporowy 457 x 84 cm.
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typ II
- Chemia - Multitabletki 25x20g
- Dozownik chemii basenowej
- Termometr basenowy
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Piłka plażowa
- Rękawki do pływania
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitka pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Instrukcja w języku polskim
- Łatka naprawcza
- Przewodnik - do pobrania w aukcji


Najwyższa jakość wykonania
- Solidny 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia


Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Uniemożliwia dzieciom dostęp do basenu bez Twojej kontroli
- Zmniejsza utratę ciepła z wody
Mata
- Chroni dno przed pęknięciami
- Zapobiega przedostawaniu się piasku i innych zanieczyszczeń do basenu
- Izoluje basen od podłoża
Czysta woda bez wysiłku
W zestawie wszystko niezbędne do uzyskania przezroczystej wody:
- Pompa filtrująca
- Zaawansowany filtr do pompy
- 25 multitabletek – uniwersalny środek do dezynfekcji
- Dozownik chemii basenowej
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Termometr basenowy



Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozłóż obudowę na równej powierzchni
- Nadmuchaj dmuchany pierścień
- Wlej wodę, a basen automatycznie "się podniesie" - gotowe!
Teraz przygotowanie tego wielkiego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut!
Basen to rozrywka dla całej rodziny
Mając na uwadze Twoje dzieci, dołączamy popularne akcesoria dla dzieci.
Kolorowa piłka zachęci wszystkich do wspólnej zabawy


DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 457 x 84 cm
- Waga 23,3 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 80 %
- Pojemność 9 677 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 2 006 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr do pompy typ II (58094)

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️
Ostrzeżenie: Rękawki do nauki pływania nie są zabawką, nie są sprzętem ratowniczym, nie zabezpieczają przed utonięciem. Do używania w wodzie na głębokości, na której dziecko wyczuwa dno pod nogami oraz pod nadzorem osoby dorosłej. Odpowiednie napompowanie i używanie sprzętu jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa, nie nadmuchuj nadmiernie. Zwracaj uwagę czy zawór bezpieczeństwa jest szczelnie zamknięty oraz czy szwy nie są pęknięte. Zakres wagowy 18-30 kg, wiek od 3 do 6 lat.
Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 457 cm |
| Kształt zbiornika | okrągły |
| Średnica | 457 |
| Wysokość | 84 |
| Rodzaj basenu | rozporowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 9677 |
| Zalecane wypełnienie | 80 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 22,6 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,7 |
| Symbol producenta | 57313 |
| Wymiary | 75 × 44.5 × 27 cm |
| Waga | 24.195 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana