Basen ogrodowy rozporowy 457 x 122 cm zestaw 18w1 INTEX 26168
- Pojemność: 14141
- Symbol producenta: 26168
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: rozporowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- rozporowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 14141
- Wymiary
- ~ 457 cm
- Symbol producenta
- 26168
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890603816
- MPN
- dmuchane_p3430
Basen ogrodowy rozporowy 457 x 122 cm ★★★★★ Zestaw 12w1
Nr katalogowy INTEX ® 26168

★★★ Idealny do Twojego ogrodu ★★★
★ Zamawiając niniejszy basen w autoryzowanym punkcie sprzedaży Intex® masz gwarancję, że artykuł jest nieużywany, autentyczny i niezawodny
★ Basen pozostaje stabilny dzięki sprężystości rozporowej wody oraz dmuchanemu pierścieniowi - łatwy w ustawieniu.
★ Dzięki nakryciu dołączonemu do zestawu basenu chronisz wodę przed kurzem i owadami.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen rozporowy 457 x 122 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy - typu A
- Drabina do basenu
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Węże do pompy
- Sitka pompy
- Zaciski do pompy
- Instrukcja w języku polskim
- Łatka naprawcza
- Przewodnik - do pobrania w aukcji

Po pierwsze: bezpieczeństwo dziecka
- Wymontowywane schody uniemożliwiają dostęp maluchom bez nadzoru
- Wysokość dobrze dostosowana do rozmiarów basenu
- Wzmacniany metalowy stelaż oporny na rdzewieniu
- Posiada właściwości antypoślizgowe stopnie
- Ergonomiczne uchwyty

Po drugie: najwyższa jakość wykonania
- Solidny 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie nylonową siatką między warstwami
- Warstwa zabezpieczająca przed przebiciami
- Wnętrze stylizowane na mozaikę w odcieniach białym i niebieskim

Pokrywa
- Chroni wodę przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega niechcianemu wejściu dzieci do basenu
- Zmniejsza ucieczkę ciepła z wody
Mata
- Zabezpiecza dno przed uszkodzeniami
- Zapobiega przedostaniu się piasku i zanieczyszczeń do basenu
- Oddziela basen od terenu

Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozłóż materiał,
- Pompuj dmuchany kołnierz,
- Dodaj wodę, a basen sam "urosnie" - gotowe!
Przygotowanie ogromnego basenu zajmie Ci teraz zaledwie kilka minut


DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 457 x 122 cm
- Waga basenu 46,9 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 80 %
- Pojemność 14 141 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 3 785 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr pompy typ A

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 457 cm |
| Średnica | 457 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | rozporowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 14141 |
| Zalecane wypełnienie | 80 |
| Przewidywany czas montażu | 15 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 46,9 |
| Wydajność pompy | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 4,1 |
| Symbol producenta | 26168 |
| Wymiary | 55.9 × 37.7 × 129.2 cm |
| Waga | 48.59 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana