Basen ogrodowy rozporowy 396 x 84 cm 9w1 Bestway 57376N
- Pojemność: 7340
- Symbol producenta: 57376
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: rozporowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Pt, 29.05 - Wt, 02.06
Opis
- Rodzaj basenu
- rozporowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 7340
- Wymiary
- ~ 396 cm
- Symbol producenta
- 57376
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941607364468
- MPN
- dmuchane_p4772
Basen ogrodowy rozporowy 396 x 84 cm ★★★★★
Nr katalogowy Bestway® 57376-15W1

Basen idealny do Twojego ogrodu ★★★★★
★ Wymiary basenu pozwalają na przyjemne pływanie i niekończące się letnie rozrywki.
★ Basen rozporowy stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla małych członków rodziny, ponieważ zachowuje trwałość dzięki sile naporu wody oraz napompowanemu pierścieniowi
★ Wybierając nasz basen u oficjalnego dystrybutora Bestway® masz gwarancję, że produkt jest świeży, autentyczny i godny zaufania
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen rozporowy 396 x 84 cm.
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typ II
- Chemia - Multitabletki 25x20g
- Dozownik chemii basenowej
- Termometr basenowy
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Piłka plażowa
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitka pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Instrukcja w języku polskim
- Łatka naprawcza
- Przewodnik - do pobrania w aukcji


Najwyższa jakość wykonania
- Trwały 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na uszkodzenia


Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega wejściu dzieci do basenu bez Twojej kontroli
- Ogranicza straty ciepła z wody
Mata
- Ochrania dno przed zniszczeniem
- Zabezpiecza przed dostaniem się piasku i innych zanieczyszczeń
- Oddziela basen od powierzchni gruntu
Czysta woda bez wysiłku
W zestawie wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać przezroczystą wodę:
- Pompa filtrująca
- Ulepszony filtr do pompy
- 25 multitabletek – zaawansowany środek dezynfekujący
- Dozownik chemii basenowej
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Termometr basenowy


Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozłóż powłokę na równej powierzchni
- Napompuj nadmuchany pierścień
- Wlej wodę, a basen sam się wypełni - wszystko gotowe!
Teraz przygotowanie tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut!
Basen to rozrywka dla całej rodziny
Z myślą o Twoich dzieciach dodajemy ulubione zabawki dzieci.
Kolorowa piłka będzie zachęcać do wspólnych zabaw zarówno dzieci jak i dorosłych


DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 396 x 84 cm
- Waga 17,3 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 80 %
- Pojemność 7 340 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 2 006 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr typu II (58094)
❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 396 cm |
| Średnica | 396 |
| Wysokość | 84 |
| Rodzaj basenu | rozporowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 7340 |
| Zalecane wypełnienie | 80 |
| Przewidywany czas montażu | 10 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 17,3 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,7 |
| Symbol producenta | 57376 |
| Wymiary | 46 × 82 × 21 cm |
| Waga | 18.79 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana