Basen ogrodowy rozporowy 305 x 61 cm 6w1 INTEX 28116
- Pojemność: 3077
- Symbol producenta: 28116
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: rozporowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Śr, 27.05 - Pt, 29.05
Opis
- Rodzaj basenu
- rozporowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 3077
- Wymiary
- ~ 305 cm
- Symbol producenta
- 28116
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890603847
- MPN
- dmuchane_p3719

Basenik rozporowy 305 x 61 cm PRZYKRYCIE WLICZONE W CENĘ
INTEX 28116-2W1

Szykuj się na skwarny sezon ?
Ciesz się ciepłą aurą w spokojnej atmosferze swojego przydomowego ogrodu.
Basenik rozporowy jest niezwykle łatwy w ustawieniu i dostępny do użytku w zaledwie kilka minut.
Decydując się na ten basenik marki INTEX masz gwarancję, że artykuł jest świeży, autentyczny i niezawodny
CO ZNAJDUJE SIĘ W OPAKOWANIU
- Basenik rozporowy 305 x 61 cm
- Przykrycie do basenu
- Korki otworu pompy
- Zestaw naprawczy
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Poradnik - dostępny do ściągnięcia w aukcji



WYBIERZ OFICJALNEGO DYSTRYBUTORA
Otrzymujesz:
- obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną,
- dostęp do rozległej oferty wyposażenia,
- poradę doświadczonego zespołu,
- porady i rekomendacje związane z obsługą,
- zawsze świeże i najlepszej klasy produkty
Ponad 15 lat praktyki w branży! ?
Blisko 2 miliony zadowolonych odbiorców ?
oznacza to, że z pewnością co najmniej jeden z Twoich sąsiadów nabywa u nas basen ogrodowy lub inne akcesoria basenowe.
Doskonała jakość i trwałość
- Solidny trójwarstwowy materiał PVC
- Wzmacniająca siatka nylonowa pomiędzy poszczególnymi warstwami
- Zewnętrzna warstwa odporna na uszkodzenia
- Dno z motywem mozaiki w odcieniach białego i błękitu


Przykrycie basenu
- Chroni zawartość basenu przed brudem i liśćmi
- Zapobiega dostępowi najmłodszych do wody bez Twojej kontroli
- Zmniejsza parowanie i straty ciepła wody
Basen w 3 prostych fazach:
- Rozpakuj powłokę,
- Nadmuchaj dmuchany pierścień,
- Wlej wodę - wszystko gotowe!
Montaż takiego basenu zajmie Ci teraz zaledwie kilka minut


PARAMETRY TECHNICZNE
- Rozmiar basenu 305 x 61 cm
- Masa basenu 7,7 kg
- Rekomendowany poziom wody 80 %
- Maksymalna pojemność 3 077 litrów
Spraw, aby to lato było wypełnione wyjątkowymi momentami! ?


Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 305 cm |
| Średnica | 305 |
| Wysokość | 61 |
| Rodzaj basenu | rozporowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 3077 |
| Zalecane wypełnienie | 80 |
| Przewidywany czas montażu | 10 |
| Waga basenu | 7,7 |
| Symbol producenta | 28116 |
| Wymiary | 29 × 44 × 43 cm |
| Waga | 10.07 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana