Oferta współpracy dla salonów meblowych, architektów, blogerów

W Italpouf stawiamy na codzienne piękno, które nas otacza - bo wszyscy lubimy się czuć komfortowo. Stawiamy na design w nowoczesnej formie, z wysoką dbałością o szczegóły oraz jakość materiałów. Staramy się aby nasze pufy i dodatki mieszkaniowe odznaczały się niebanalnością. 

Jako firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku europejskim, posiadająca w swojej ofercie prawie 100 produktów możemy zapewnić stabilność oraz wysoką jakość  współpracy, do której pragniemy zaprosić zarówno firmy krajowe jak i zagraniczne.

Z naszej strony oferujemy:

  • Współpracę na wysokim poziomie merytorycznym - szybka obsługa oraz terminowość zleceń
  • W ofercie posiadamy około 100 produktów, są to pufy, worki sako, poduchy sako, podnóżki, poduszki dekoracyjne, pufy dziergane oraz inne dostępne w ofercie produkty.
  • Kilka rodzajów materiałów, które posiadamy na stałe oraz możliwość wykonania produktów z dowolnego, wskazanego przez klienta materiału.
  • Wykonujemy produkty niestandardowe - takie z poza naszej oferty. Produkty specjalne na zamówienie. Nasi projektanci chętnię podejmą się zaprojektowania indywidualnego produktu na Państwa życzenie.
  • Materiały reklamowe, promocyjne oraz próbniki,

Warunki współpracy

Szczegółowe warunki współpracy, w tym ceny, rabaty, termin realizacji oraz sposób dostawy są ustalane indywidulanie. 

 

Architekci, Projektanci wnętrz,

Jeżeli projektujesz wnętrza i szukasz odpowiednich puf lub dodatków, dzięki którym ożywisz lub stworzysz zamierzoną przestrzeń dla swoich klientów to dołącz do nas. Podziel się z nami swoją ekspercką wiedzą, zacznij z nami współpracować, a my zaoferujemy Ci nie tylko idealne produkty, ale także zapewniamy publikację i promocję na naszym blogu, newsletterze oraz w mediach społecznościowych - na facebooku, pintereście i instagramie!  Daj się poznać naszym klientom!

Blogerzy i media

Italpouf jest także otwarty na współpracę z osobami zaangażowanymi w mediach społecznościowych oraz z osobami prowadzącymi własne blogi. Jeżeli gromadzisz społeczność zainteresowaną branżą meblarską, aranżacją wnętrz oraz szeroko pojętą branżą fashion to zapraszamy Cię do współpracy! 

Jeżeli potrzebujesz zdobyć wiedzę produktową, odpowiednie zdjęcia lub po prostu szukasz inspiracji to napisz do nas

Wszystkich chętnych do współpracy z nami zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 881 733 766 lub poprzez formularz kontaktowy (kliknij)