Wszystkie produkty oferowane w sklepie ITALPOUF są poddawane wymagającym testom pod kątem zgodności z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, trwałości produktu oraz jego jakości. W związku z tym oferujemy Państwu 3 lata gwarancji na zakupione u Nas produkty. Gwarancja obejmuje wady materiałów oraz wykonania. Do złożenia reklamacji wymagany jest dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).


Gwarancja nie obejmuje produktów nieprawidłowo przechowywanych oraz nieprawidłowo użytkowanych. Należy także przestrzegać instrukcji prania oraz konserwacji materiałów oraz używać środków do tego celu przeznaczonych. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, takie jak rozdarcia lub nacięcia.
Jeśli gwarancja zostanie uznana za zasadną, ITALPOUF zobowiązuje się do naprawienia szkody lub wymiany na nowy oraz niewadliwy produkt.


Gwarancja na wypełnienie (granulat styropianowy) wynosi 6 miesięcy. Ze względu na naturalne właściwości granulatu, ulega on skompresowaniu. W związku z tym po upływie czasu konieczne będzie uzupełnienie części wypełnienia, aby przywrócić pierwotny kształt produktu. Granulat dostępny jest w Naszym sklepie w zakładce https://italpouf.pl/98-granulat-styropianowy

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres info@italpouf.pl