Z piękną porą roku przychodzi chęć spędzania czasu na świeżym powietrzu i wykorzystania własnej przestrzeni outdoor: balkonu, tarasu, ogrodu.

Dobrze wiemy, że balkon albo taras może nadać dodatkowy urok, a warto z nich korzystać ponieważ ciepłych miesięcy w naszym kraju jest niewiele. To te otwarte przestrzenie pozwalają na relaksowanie się na świeżym powietrzu pozostając cały czas na własnym terenie.

meble tarasowe

Dla tych, którzy mają to szczęście z posiadania balkonu, tarasu albo ogrodu, po wybraniu roślin nadchodzi czas na meble ogrodowe. W internecie możecie znaleźć wiele różnych pomysłów dotyczących mebli do ogrodu, ale skupmy się na chwilę na pomysłach w jaki sposób umeblować taras albo ogród, tak żeby przestrzeń stała się przyjemniejsza i żywsza.

meble tarasowe

Pierwsza sugestia jest taka, żeby nie oddalać się za bardzo od stylu, w jakim jest urządzony wasz dom, tak żeby przestrzeń zewnętrzna pozostawała spójna z wnętrzem.

Druga rada jest taka, żeby dobrze ocenić przestrzeń, tak żeby go nie zagracić i nie przesadzić z ilością elementów i akcesoriów.

Bez wątpienia, dla przestrzeni na zewnątrz stworzonej do relaksu krzesła są najważniejsze, którym powinny towarzyszyć oparcia. Powinny być takie, żeby służyły w sposób praktyczny jeśli będziemy chcieli zorganizować kolację na świeżym powietrzu, albo po prostu się zrelaksować oddając się swojemu hobby pomiędzy kwiatami i zielenią. My ze swojej strony polecamy pufy ogrodowe, które idealnie mogą zastąpić plastikowe, aluminiowe lub drewniane krzesła. Bogata oferta w naszym sklepie pozwoli ci wybrać odpowiednią pufę dla siebie.

meble tarasowe

Jeśli twój taras jest wystarczająco duży, żeby stworzyć kilka stref, spróbujcie stworzyć strefę living z kanapa, stolikiem i lampą. Tak, żeby odtworzyć prawdziwy salon pod otwartym niebem.