Basen ogrodowy stelażowy 975 x 488 x 132 cm 21w1 INTEX 26378
- Pojemność: 54368
- Symbol producenta: 26378
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Wt, 26.05 - Czw, 28.05
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 54368
- Wymiary
- ⟩ 600 cm
- Symbol producenta
- 26378
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890609092
- MPN
- dmuchane_p3761
Basen stelażowy 975 x 488 x 132 cm ★★★★★ ZESTAW 8w1
INTEX 26378

★★★ Przygotuj się na gorące dni lata ★★★
★ Ciesz się piękną aurą w spokoju swojego przydomowego ogrodu! Zaakupuj basen, w którym będziesz mogła swobodnie pławić się!
★ Wybierając ten basen INTEX masz gwarancję, że artykuł jest nieużywany, autentyczny i bezpieczny
★ Basen jest prosty w instalacji. Samodzielnie przygotować go będziesz mogła bez potrzeby specjalistycznych narzędzi w zaledwie kilka minut.

Pakiet zawiera:
- Basen stelażowy 975 x 488 x 132 cm
- Pompa filtrująca
- Bezpieczna drabinka
- Pokrywa do basenu
- Mata pod basen
- Kij do zestawu czyszczącego
- Wymienne końcówki zestawu czyszczącego (siatka, szczotka, ściągaczka)
- Odkurzacz basenowy
- Siatka do piłki siatkowej
- Sitka do pompy
- Złączki do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Poradnik do pobrania w aukcji

Doskonała jakość materiałów
- Trwały 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmacniający materiał nylonowy pomiędzy poszczególnymi warstwami
- Powłoka zabezpieczona przed pęknięciami
- Wnętrze z mozaiką w tonacji białoniebieskiej

Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega dzieciom w dostępie do basenu bez Twojej kontroli
- Zmniejsza stratę ciepła z wody
Mata
- Ochrona dna przed degradacją
- Zabezpiecza przed wniesieniem do basenu piasku i innych zanieczyszczeń
- Izoluje basen od powierzchni ziemi

Basen gotowy w 3 prostych etapach:
- Rozpakuj membranę,
- Zmontuj stelaż- bez konieczności użycia narzędzi,
- Wlej wodę — done!

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 975 x 488 x 132 cm
- Waga basenu 283,3 kg
- Pojemność basenu: 54 368 l
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
Pompa
- Wydajność 10 500 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V
- Waga pompy 23,1 kg

❤️❤️❤️ Spraw by ten sezon przyniósł Ci niezapomniane chwile! ❤️❤️❤️


Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | > 600 cm |
| Długość | 975 |
| Szerokość | 488 |
| Wysokość | 132 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 54368 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 90 |
| Filtr pompy | piasek, szkło |
| Waga basenu | 279 |
| Wydajność pompy | 10500 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 23,1 |
| Pojemność zbiornika pompy piasek/szkło | 35 / 25 |
| Symbol producenta | 26378 |
| Wymiary | 109.3 × 83.6 × 159 cm |
| Waga | 311.79 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana