Menu
Basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 cm Bestway 56706
473,00 zł
Loading...
- Pojemność: 6473
- Symbol producenta: 56706
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Czy jesteś pewien, że chcesz zgłosić ten komentarz?
Zgłoszenie wysłane
Twój komentarz został wysłany i będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Wt, 26.05 - Czw, 28.05
Bestway
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 6473
- Wymiary
- ~ 366 cm
- Symbol producenta
- 56706
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941607329344
- MPN
- dmuchane_p3379
Udostępnij
Basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 cm
Bestway 56706

★★★ Rozkoszuj się latem w swoim własnym basenie!!! ★★★
★ Szukasz basenu zapewniającego przyjemną chłodę w gorące dni — to doskonała opcja dla Ciebie!
★ Zaproś bliskich oraz przyjaciół na wspólną zabawę w basenie i wspólnie cieszcze się wakacyjnym czasem.
★ Wybierając basen Bestway gwarantujesz sobie doskonałą jakość.

Zawartość zestawu:
- Basen stelażowy 366 x 76 cm
- Zaślepki na otwory po pompie
- Instrukcja obsługi
- Łatka naprawcza
- Przewodnik do pobrania w aukcji

Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozwiń powłokę,
- Złóż stelaż- bez użycia narzędzi
- Nalej wodę — gotowe!
Teraz rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci kilka chwil

Najwyższa jakość wykonania
- Wytrzymały 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze w kolorze białym
Dane techniczne:
Basen
- Wymiary 366 x 76 cm
- Waga basenu 21 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
- Pojemność 6473 litrów

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️

Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 366 cm |
| Średnica | 366 |
| Wysokość | 76 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 6473 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Waga basenu | 22 |
| Symbol producenta | 56706 |
| Wymiary | 28 × 27.5 × 89.5 cm |
| Waga | 20.994 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 cm 16w1 INTEX 26712 + maszyna do baniek GRATIS
770,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 610 x 132 cm zestaw 18w1 INTEX 26756
3 040,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 366x76 16w1 INTEX 26712
760,00 zł
Basen stelażowy 305 x 76 cm 5w1 INTEX 28206
430,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 244 x 76 cm INTEX 28290
351,00 zł
Bestsellers
Kwadratowa poduszka ogrodowa 45 x 45 cm - Outdoor Wodoodporny
63,90 zł
(13)
Prostokątna poduszka ogrodowa 30 x 50 cm - Outdoor Wodoodporny
47,90 zł
(13)
Wielka Poducha XXL Dla Dorosłych Gigant - Outdoor Wodoodporny
598,80 zł
(4)
Kwadratowa poduszka ogrodowa 60 x 60 cm - Outdoor Wodoodporny
94,90 zł
(4)
Pufa Podnóżek Okrągły - Boucle (Baranek)
119,90 zł
(168)
Worek Sako XL Standard - Premium Wzory
498,90 zł
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twój komentarz został dodany i będzie widoczny jak tylko zatwierdzi go moderator.
Twoja recenzja nie może być wysłana