Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Opis
Specyficzne kody
Nr katalogowy INTEX ® 26712

★ Basen o nowej gamie barwnej, w stylowym grafitowym kolorze.
★ Kompletny pakiet z całym wyposażeniem – nie będziesz musiał samodzielnie gromadzić poszczególnych przedmiotów.
★ Wybierając basen INTEX z autorskimi dodatkami masz gwarancję najlepszej jakości i idealnego dopasowania wszystkich części.


Teraz ustawienie tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut


W zestawie otrzymujesz wszystko, co jest niezbędne aby uzyskać przejrzystą wodę:



Dla zmaksymalizowania zabawy Twoich pociech dołączamy kolorową piłkę, która będzie zachęcać do aktywności w wodzie.

Basen
Pompa

kod produktu: 26712-15W1;

| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 366 cm |
| Średnica | 366 |
| Wysokość | 76 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 6503 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 25 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 3,3 |
| Symbol producenta | 26712 |
| Wymiary | 87.6 × 44.13 × 29.85 cm |
| Waga | 24.9 kg |
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
check_circle
check_circle