Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Opis
Specyficzne kody
Nr katalogowy BESTWAY® 56405

★ Pełny pakiet wraz z całym wyposażeniem – bez konieczności samodzielnego zbierania wszystkich części.
★ Wybierając zbiornik z dedykowanymi dodatkami, masz gwarancję, że uzyskasz najlepszą jakość i wszystko będzie harmonijnie współpracować.
★ Zbiornik został starannie zaprojektowany, aby zapewnić bezpieczną zabawę dla małych użytkowników, którzy uwielbiają wodę.




W zestawie wszystkie niezbędne elementy do uzyskania błyszczącej wody:



Od teraz przygotowanie tak ogromnego zbiornika zajmie Ci zaledwie kilka minut
Mając na uwadze Twoje dzieci, dodajemy popularne artykuły dziecięce.
Kolorowa piłka zachęci do wspólnego zabawiania się dzieci i rodziców


Basen
Pompa
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 396 cm |
| Kształt zbiornika | prostokątny |
| Długość | 400 |
| Szerokość | 211 |
| Wysokość | 81 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 5700 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Waga basenu | 32,4 |
| Symbol producenta | 56405N |
| Wymiary | 104.5 × 35.5 × 28 cm |
| Waga | 30.41 kg |
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
check_circle
check_circle