Basen ogrodowy rozporowy 366 x 76 cm zestaw 4w1 INTEX 28132
- Pojemność: 5621
- Symbol producenta: 28132
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: rozporowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Pt, 29.05 - Wt, 02.06
Opis
- Rodzaj basenu
- rozporowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 5621
- Wymiary
- ~ 366 cm
- Symbol producenta
- 28132
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902854510603
- MPN
- dmuchane_p1494
Basen ogrodowy rozporowy 366 x 76 cm ★★★★★ PEŁNY PAKIET 16W1
INTEX 28132

★★★ Doskonały basen na gorące dni ★★★
★ Basen rozporowy jest bardzo bezpieczny dla dzieci, zapewniając stabilność poprzez siłę rozporu wody oraz dmuchany pierścień asekuracyjny.
★ Kompletny zestaw z całym niezbędnym wyposażeniem – nie będziesz musiał szukać brakujących elementów.
★ Wybierając basen INTEX wraz z dedykowanymi akcesoriami masz gwarancję najwyższej jakości i doskonałego dopasowania wszystkich części.
CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE
- Basen rozporowy 366 x 76 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy
- Multitabletki 25x20g
- Dozownik chemii
- Termometr basenowy
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Piłka plażowa
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitka pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Instrukcja w języku polskim
- Łatka naprawcza
- Przewodnik - do pobrania w aukcji


Po pierwsze: niezawodna jakość materiałów
- Trwały 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmacniająca siatka nylonowa pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze z mozaiką w kolorze biało-niebieskim


Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zabrudzeniami
- Uniemożliwia dzieciom dostęp do basenu bez Twojej kontroli
- Zmniejsza straty ciepła z wody
Mata
- Zabezpiecza dno przed uszkodzeniami
- Chroni przed zawleczeniem piasku i innych zanieczyszczeń
- Izoluje basen od podłoża
Po drugie: przejrzysta woda bez pracy
W zestawie wszystko co trzeba do osiągnięcia kryształowej wody:
- Pompa filtrująca z technologią Hydro Aeration
- Zaawansowany filtr kartuszowy
- 25 multitabletek – wszechstronny środek dezynfekujący
- Dozownik chemii z termometrem
- Siatka do wyławiania nieczystości



Basen rozporowy montuje się w 3 prostych etapach:
- Rozwiń powłokę,
- Napompuj dmuchany kołnierz.
- Nalej wodę - gotowe!
Teraz rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci kilka minut
DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 366 x 76 cm
- Waga 19,8 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 80 %
- Pojemność 5621 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 2006 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr pompy typ A

❤️❤️❤️ Sprawdź aby to lato przynosiło wspaniałe chwile! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 366 cm |
| Średnica | 366 |
| Wysokość | 76 |
| Rodzaj basenu | rozporowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 5621 |
| Zalecane wypełnienie | 80 |
| Przewidywany czas montażu | 10 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 11,3 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 3,3 |
| Symbol producenta | 28132 |
| Wymiary | 44 × 33 × 60 cm |
| Waga | 17.25 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana