category-name: Pufa ze sznurka, category-parent-id:2, category-level-depth:2, pr:

Jeśli marzycie o bardzo oryginalnych dodatkach do wnętrza waszego mieszkania, nie możecie nie brać pod uwagę elementów dekoracyjnych, jakimi są poduszki dziergane. Poduszki dziergane, to bardzo ciekawa propozycja, jeśli chcemy nadać naszemu wnętrzu mieszkania nie tylko przytulnego charakteru, ale też wówczas, jeśli zależy wam na jego praktyczności, poduszki dziergane będą tutaj absolutnie wspaniałym dodatkiem. Mogą one bowiem służyć nie tylko jako element dekoracji, ale też są fantastyczne, jeśli chodzi o położenie ich pod głowę czy plecy.

Poduszki dziergane dostępne w naszym sklepie internetowym Italpouf, występują w dwóch rozmiarach: większym 50x65cm, oraz mniejszym 40x50cm. Zależnie zatem od Waszych potrzeb, możecie wybrać najbardziej adekwatne dla was poduszki. Większy rozmiar, z pewnością doskonale będzie się prezentował na dużych narożnikach czy sofach. Mniejsze poduszki, oprócz tego, że będą pasowały do raczej mniejszych kompletów wypoczynkowych, mogą też stanowić ozdobę np. jako poduszka przy fotelu. Dodatkowo, warto podkreślić fakt, że na dużej poduszce dzierganej, możecie też bez najmniejszych problemów usiąść – jest ona też przeznaczona do użytku jako niezależne siedzisko. Zdecydowanie jednak nie polecamy użytkowania poduszek dzierganych na zewnątrz, ze względu na tkaninę oraz sposób ich wykonania. Poduszki typu outdoor także są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Wracając jednak do poduszek dzierganych, musimy podkreślić fakt, że są one w stu procentach wykonywane ręcznie. Do ich produkcji wykorzystany został sznurek bawełniany. Jest to całkowicie bezpieczny dla zdrowia materiał, jest on także w całości hipoalergiczny. Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o wypełnienie naszych poduszek dzierganych. Do tego celu wykorzystano – zależnie od opcji – albo wysokiej jakości granulat styropianowy lub też – kulki silikonowe. W każdym z powyższych przypadków, produkt nadal pozostaje w pełni antyalergiczny. Nie ma zatem żadnych przeciwwskazań, aby był on użytkowany przez osoby borykające się z alergiami.

Jeśli chodzi o użytkowanie i czyszczenie naszych poduszek dzierganych, to także jest ono niezwykle proste. Zewnętrzny pokrowiec, po uprzednim jego zdjęciu, jesteśmy w stanie wyprać w pralce. Należy jednak zastosować się do instrukcji zawartej na metce pokrowca, aby w żaden sposób go nie uszkodzić. To, co też wpływa na ich bardzo dobre użytkowanie, to możliwość wymiany pokrowca wewnętrznego. W naszym sklepie internetowym, możecie bez najmniejszych problemów zakupić zarówno kulki silikonowe, jak również granulat styropianowy. W związku z tym, że wypełnienie naszych poduszek znajduje się, w wykonanym z bardzo delikatnego i przewiewnego materiału, pokrowców wewnętrznym, wymiana wypełnienia nie stanowi tutaj absolutnie żadnego problemu. Co do pokrowców zewnętrznych, należy koniecznie podkreślić, że nasz sklep posiada ich bardzo duży wybór – dostępne są w aż 20 różnych kolorach! Z pewnością każdy z was znajdzie wśród nich taki, który szczególnie przypadnie mu do gustu!