Fani klubów piłkarskich światowej sławy, mogą już zacierać ręce z radości na zakupy w naszym sklepie internetowym. Przygotowaliśmy dla nich bowiem bardzo szeroką ofertę na zakup puf piłek do siedzenie w kolorach wybranych klubów piłkarskich. W barwach jakich klubów piłkarskich możecie u nas zakupić pufy piłki? Oczywiście nie może tutaj zabraknąć kultowej już pufy piłki w barwach Barcelony jak również Manchesteru. To jednak nie jedyne propozycje. W naszej ofercie dostępne są także pufy piłki w barwach takich klubów jak Inter Mediolan, Milano czy Roma. Jak zatem widać, każdy fan piłki nożnej, znajdzie w naszej ofercie puf coś w sam raz dla siebie. Dlaczego jednak warto zainwestować w zakup takiej pufy?

To, na co koniecznie musimy zwrócić uwagę, jeśli mowa o pufach piłkach w barwach wybranych klubów piłkarskich, to przede wszystkim fakt, że są one ręcznie wykonane. Daje nam to gwarancję, że pufy piłki zakupione w sklepie internetowym Italpouf, są nie tylko bardzo solidnie wykonane, ale też odznaczają się one dbałością, jeśli mowa o wykończeniu chociażby detali. Materiał, który został wykorzystany do stworzenia puf piłek w barwach klubów piłkarskich to wysokiej jakości, włoski materiał giardino. Jego najważniejszą właściwością jest fakt, że jest wodoodporny – nie tylko jeśli mowa o wodzie, ale też nie wsiąkają w niego soki, czy gorące napoje. Co więcej, materiał ten- choć sztuczny, wcale nie jest nieprzyjemny w dotyku. Miękka i przyjazna dla ciała faktura materiału sprawia, że korzystanie z pufy piłki jest znacznie bardziej miłe i komfortowe. Pufy piłki wykonane z włoskiego materiału giardino, doskonale sprawdzają się zarówno jako element wyposażenia mieszkania, jak również mogą być one stosowane jako pufy do siedzenia typu outdoor. Materiał ten bowiem jest odporny na ścieranie czy zabrudzenia powstałe w wyniku ustawienia pufy na piasku, czy trawie.

Zostając jeszcze na moment przy komforcie użytkowania puf piłek, zwróćcie państwo uwagę na dwa pokrowce w które są one wyposażone. Mowa tu oczywiście o pokrowcu wewnętrznym, w którym umieszczone jest wypełnienie naszej pufy – styropianowy granulat. Mimo iż sam pokrowiec uszyty został z dość cienkiego i przewiewnego materiału, w żadnym stopniu nie umniejsza to jego wytrzymałości czy samej jakości. Ważne jest tutaj to, że granulat styropianowy w nim umieszczony, dzięki takiemu rozwiązaniu „oddycha”. Co za tym idzie, znacznie dłużej utrzymuje on swoje właściwości. Dla nas, jako użytkowników puf piłek do siedzenia, ma to znaczenie, ponieważ nie musimy zbyt często wymieniać granulatu. Wewnętrzny pokrowiec, to też gwarancja tego, że kiedy faktycznie nasz granulat styropianowy się zużyje, jesteśmy w stanie go w bardzo prosty sposób wymienić. Zajmuje to zaledwie kilka minut. Zakupu samego granulatu styropianowego możecie także dokonać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Kiedy mówimy o pufach piłkach, nie sposób pominąć tutaj aspektów dotyczących zdrowia jak również swobodnego przenoszenia naszych puf. Pufy piłki, dzięki temu, że są wypełnione odpowiedniej jakości granulatem styropianowym, dopasowują się do wybranej przez nas pozycji. Tym samym, mamy możliwość odpoczynku i relaksu, co w przypadku, kiedy np. wykonujemy pracę biurową, jest wręcz wskazane. Nie tylko pozbywamy się stresu nagromadzonego przez cały dzień, ale też w znacznym stopniu dajemy odpocząć naszym mięśniom i kręgosłupowi. Co więcej, lekarze nie stwierdzili, aby korzystanie z puf piłek, było dla nas w jakimkolwiek stopniu niekorzystne, czy niezdrowe.

Same fotele piłki jesteśmy w stanie tez bardzo swobodnie przenosić w wybrane przez nas miejsce. Są lekkie, a ergonomiczny kształt, pozwala na łatwe podniesienie piłki i ustawienie jej w wybranym przez nas miejscu. Także starsze dzieci nie będą miały problemu z przestawieniem pufy piłki w dowolnie wybrane przez nich miejsce. To idealne uzupełnienie wystroju każdego mieszkania – jest bowiem nie tylko praktyczne, ale też nadaje wnętrzu unikalny charakter.

Fotele piłki do siedzenia

Pufy w formie piłek to prawdziwa gratka dla miłośników piłki nożnej. W ofercie dostępne są fotele piłki w barwach najpopularniejszych klubów piłkarskich m.in. Barcelony, Manchesteru, Roma, czy też Milano. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy wybierze coś dla siebie. Warto wspomnieć, że proponowane pufy znacznie wyróżniają się na tle podobnych produktów. Są one połączeniem najwyższej jakości materiałów, a także solidnego wykonania.

Staranne wykończenie

Na uwagę zasługuje fakt, że oferowane produkty są wykonywane ręcznie. Każdy, nawet najmniejszy detal jest maksymalnie dopracowany. Pufy piłki wykonywane są z wysokiej klasy ekoskóry, czyli giardino. Jest to materiał o ponadprzeciętnej wytrzymałości, a także odporności na ścieranie, czy też uszkodzenia mechaniczne. Należy wspomnieć, że jest on również w stu procentach wodoodporny, co zwiększa wygodę użytkowania. Ponadto jest on bardzo przyjemny w dotyku - ciało nie przykleja się do fotela nawet podczas wysokich temperatur. Szwy foteli są dodatkowo wzmacniane.

Najwyższy komfort

Pufy wypełnione są granulatem styropianowym pierwszego gatunku dzięki czemu bezproblemowo dopasowują się do pozycji przyjętej przez użytkownika. Zapewniają one maksymalny relaks oraz odprężenie po ciężkim dniu. Są bezpieczne dla zdrowia - pozwalają odciążyć zmęczone mięśnie, czy też kręgosłup.
Trzeba również dodać, że stanowią znakomity dodatek każdego wnętrza. Co więcej, mogą być wykorzystywane także, jako fotele outdoorowe. Świetnie sprawdzą się w ogrodzie, czy też na tarasie.