Poduchy do leżenia to prawdziwy hit wśród miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu! Poduchy wykonane z bardzo wytrzymałego i odpornego na ścieranie materiału są przede wszystkim wodoodporne, więc spokojnie mogą być używane w ogrodzie, na plaży, nad jeziorem czy nawet na tarasie. Poduchy dostępne są w dwóch wersjach: XXL – to najwi...

Poduchy do leżenia to prawdziwy hit wśród miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu! Poduchy wykonane z bardzo wytrzymałego i odpornego na ścieranie materiału są przede wszystkim wodoodporne, więc spokojnie mogą być używane w ogrodzie, na plaży, nad jeziorem czy nawet na tarasie. Poduchy dostępne są w dwóch wersjach: XXL – to największy model, który polecamy tym, którzy mają dużo miejsca do zaaranżowania. Drugi model – trochę mniejszy tj. XL. Taka poducha ma rozmiar 135 x 95 cm, więc może być wspaniała poduchą dla dzieci lub też gdy nie dysponujesz wielką przestrzenią, więc na pewno na mały balkon lub małe ogródka taka opcja będzie lepsza.

Poduchy ogrodowe wyposażone są wewnętrzny, zdejmowalny pokrowiec – dzięki czemu w każdej chwili i to w ciągu kilkudziesięciu sekund możesz ściągnąć wierzchni pokrowiec i poddać go czyszczeniu lub wymienić na nowy. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które umożliwia zachowanie poduchy w czystości oraz w bardzo dobrym stanie przez kilka lat. Dodatkowo jest to fajna opcja designerska bo możesz mieć kilka pokrowców – w różnych kolorach lub materiałach i w każdej chwili – w zależności od sytuacji lub aranżowanego miejsca możesz wymienić te pokrowce. Tylko Italpouf daje Ci taką możliwość – bo życie powinno być wygodne!

Poduchy bardzo uzależniają! Ostrzegamy bo później będzie wam ciężko się od nich oderwać. Granulat styropianowy, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała delikatnie masuje ciało – dając ci niesamowity relaks. Dlatego nie zwlekaj dłużej tylko wybierz idealną poduszkę dla siebie i już wkrótce ciesz się beztroskim i komfortowym odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej
Filtr
Przeznaczenie
Pokrowiec wewnętrzny
PODUCHY