Filtr
Przeznaczenie
Pokrowiec wewnętrzny

Poduchy do leżenia to prawdziwy hit wśród miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu! Poduchy wykonane z bardzo wytrzymałego i odpornego na ścieranie materiału są przede wszystkim wodoodporne, więc spokojnie mogą być używane w ogrodzie, na plaży, nad jeziorem czy nawet na tarasie. Poduchy dostępne są w dwóch wersjach: XXL – to największy model, który polecamy tym, którzy mają dużo miejsca do zaaranżowania. Drugi model – trochę mniejszy tj. XL. Taka poducha ma rozmiar 135 x 95 cm, więc może być wspaniała poduchą dla dzieci lub też gdy nie dysponujesz wielką przestrzenią, więc na pewno na mały balkon lub małe ogródka taka opcja będzie lepsza. Alternatywą dla tych produktów mogą być także worki sako wykonane z wodoodpornego materiału typu nylon.

Poduchy ogrodowe wyposażone są w wewnętrzny, zdejmowalny pokrowiec – dzięki czemu w każdej chwili i to w ciągu kilkudziesięciu sekund możesz ściągnąć wierzchni pokrowiec i poddać go czyszczeniu lub wymienić na nowy. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które umożliwia zachowanie poduchy w czystości oraz w bardzo dobrym stanie przez kilka lat. Dodatkowo jest to fajna opcja designerska bo możesz mieć kilka pokrowców – w różnych kolorach lub materiałach i w każdej chwili – w zależności od sytuacji lub aranżowanego miejsca możesz wymienić te pokrowce. Tylko Italpouf daje Ci taką możliwość – bo życie powinno być wygodne!

Poduchy bardzo uzależniają! Ostrzegamy bo później będzie wam ciężko się od nich oderwać. Granulat styropianowy, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała delikatnie masuje ciało – dając ci niesamowity relaks. Dlatego nie zwlekaj dłużej tylko wybierz idealną poduszkę dla siebie i już wkrótce ciesz się beztroskim i komfortowym odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Jeżeli szukasz czegoś do leżenia to koniecznie sprawdź także nasze inne pufy do leżenia - przygowaliśmy specjalną kolekcję dla tych którzy uwielbiaja leniuchować na świeżym powietrzu. Takie pufy fantastycznie wyglądają w ogrodzie lub na tarasie

Jeśli mowa o szeroko rozumianej eksploatacji naszych poduch outdoor, to także nie sprawi nam ona najmniejszych problemów. Przede wszystkim, musimy zacząć od tego, że wszystkie poduchy do leżenia, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, wyposażone zostały w dodatkowy, wewnętrzny pokrowiec. W pokrowcu tym, znajduje się specjalny, wysokiej jakości granulat styropianowy, który pełni funkcję wypełnienia naszej poduchy. Mimo iż pokrowiec wewnętrzny nie jest wykonany z grubego materiału, jest on mimo wszystko bardzo wytrzymały. Co jest nie mniej istotne, jego przewiewność i lekkość, gwarantuje „oddychanie” granulatu. Dzięki temu, dłużej zachowuje on swoje właściwości, a my, jako użytkownicy puf, dłużej możemy z nich korzystać, bez konieczności wymiany granulatu ( taką możliwość też mamy).

Warto zaznaczyć, że jeśli chodzi o wykonanie poduch outdoor, to do ich stworzenia został użyty wysokiej jakości materiał giardino. Jest on wodoodporny – zarówno jeśli chodzi o wodę, jak i soki, czy nawet alkohol. Żadne z powyższych, nie zostawia na nim niepożądanych przez nas plam. Co za tym idzie, utrzymanie poduchy outdoor w czystości nie stanowi dla nas absolutnie żadnego problemu.