W naszym sklepie internetowym znajdziesz wygodne i wysokiej jakości fotele, których możesz używać zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i na zewnętrz. Jednym z materiałów z jakiego możemy wykonać fotel dla ciebie jest atestowany, wodoodporny nylon, który dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdza się przy użytkowaniu typu outdoor. Taki fot...

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wygodne i wysokiej jakości fotele, których możesz używać zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i na zewnętrz. Jednym z materiałów z jakiego możemy wykonać fotel dla ciebie jest atestowany, wodoodporny nylon, który dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdza się przy użytkowaniu typu outdoor. Taki fotel możesz postawić dosłownie w dowolnym miejscu i cieszysz się relaksem na świeżym powietrzu. Wysoka jakość materiałów oraz staranne wykonanie sprawia, że produkt ten jest fotelem eleganckim, świetnie prezentującym się w niemal dowolnej aranżacji  a do tego jest niesamowicie wygodny, dlatego możesz na nim spędzić długie godziny bez obaw o bóle kręgosłupa.

Fotele jakie oferujemy w tej kategorii zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o jak najlepszym, ergonomicznym kształcie z zachowaniem ładnej stylistyki i nowoczesnego designu. Dzięki temu są to bardzo wygodne i piękne fotele relaksacyjne, dzięki którym twoje ciała odpocznie - idealnie dopasowując się do kształtu ciała. Drobne kuleczki granulatu styropianowego którym fotel jest wypełniony sprawiają, że fotel jest lekki, elastyczny oraz przede wszystkim maksymalnie wygodny.

Wszystkie fotele posiadają wewnętrzny, dodatkowy pokrowiec wykonany z włókniny – jest cienki, ale jednocześnie bardzo wytrzymały materiał – dodatkowo jest bardzo „przewietrzny”, dzięki czemu wypełnienie styropianowe oddycha. Sprawia to, że granulat dłużej zachowuje swoje właściwości. Pokrowiec zewnętrzny każdego fotela w każdej chwili można łatwo ściągnąć i poddać go czyszczeniu lub po prostu zamienić na nowy kolor lub materiał gdy znudzi się nam poprzedni – jest to bardzo praktyczne rozwiązanie bo nie musimy za każdym razem kupować nowego fotela – wystarczy nowy pokrowiec, kilka minut na zmianę i mamy zupełnie nowy fotel w naszym pokoju!

Czytaj więcej
Filtr
FOTELE