Pufa do siedzenia w pokoju dziecięcym to właściwie niezbędny element dla dziecka czy nastolatka. Owszem można wstawić fotel lub krzesło, ale na pewno nie będzie ono tak wygodne jak pufa worek a do tego na pewno zajmie więcej miejsca. Taką pufę można postawić wszędzie, w każdym pomieszczeniu i idealnie wkomponuje się w przestrzeń. Nie zajmuje dużo miejsce, ponieważ jej wymiary zostały tak dobrane aby jednocześnie pełniła funkcję wygodnego siedziska ale żeby nie przytłaczała wnętrza. Na takiej pufie mogą siedzieć także dzieci oraz nastolatkowie.

Pufy do siedzenia mają różne kształty – najbardziej popularne to te w formie kostki oraz o kształcie cylindrycznym. Szerokie siedzisko, stabilna podstawa oraz wypełnienie w postaci granulatu styropianowego sprawiają, że jest to bardzo wygodny mebel nawet do wielogodzinnego siedzenia. Drobne, białe kuleczki stanowiące wypełnienie idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Pufy dla dzieci są lekkie dlatego nawet małe dzieci mogą je swobodnie podnieść i przenieść w swoje ulubione miejsce.

Pufy do siedzenia dla dzieci wykonujemy w różnych materiałach. Na zewnątrz polecamy pufy wykonane z nylonu lub materiału Giardino. Nylon jest wodoodporny i bardzo wytrzymały – takie pufy można spokojnie postawić w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie i delektować się relaksem na świeżym powietrzu. Do wnętrz polecamy plusz, wełnę lub ekoskórę – są to materiały miłe w dotyku, ciepłe, a żywe kolory bardzo ładnie się prezentują.

Jeżeli natomiast lubicie wzorzyste motywy to polecamy serię Design – to pufy wykonane z nadrukowanego materiału, który jest bardzo wytrzymały a do tego można go prać więc zachowanie czystości jest dziecinnie proste. Motywy dziecięce takiej jak: sówki, krówki, piraci, skutery czy misie na pewno będą świetnie wyglądać w pokoju dziecięcym a twoje dziecko pokocha te pufy. Dodatkowo fajnym elementem dekoracyjnym pokoju dziecięciego są pufy piłki dla dzieci - wszystkie dzieciaki je uwielbiają i uwielbiają po nich skakać lub na nich leżeć/siedzieć. Fantastyczne i bajkowe produkty dla najmłodszych!