• Okrągłe Pufy Dziergane
  Okrągła pufa dziergana wykonana ze sznurka bawełnianego - 100% Handmade.
 • Kwadratowe Pufy Dziergane
  Pufa ręcznie pleciona ze sznurka bawełnianego. Może pełnić funkcję małego stolika, podnóżka lub jako ozdoba do salonu lub sypialni.
 • Poduszki Dziergane
  Wielkie poduszki ręcznie dziergane - poduszki ozdobne lub do siedzenia na podłodze. 100% Handmade
 • Stoliki dziergane
  Dziergane pufy stoliki ze sznurka bawełnianego - 100% Handmade.
 • Kosze Dziergane
  Ręcznie dziergane kosze np. na zabawki dla dziecka. Piękny i praktyczny gadżet do pokoju dziecka lub do pokoju gościnnego.
 • Torebki plecione
  Ręcznie dziergane torebki - naturalny i prosty styl. Produkt w 100% Hand Made.

Pufy dziergane to coraz popularniejszy element dekoracyjny nie tylko do domu czy mieszkania, ale także biura lub przestrzeni publicznej. Pufy, w 100% ręcznie robione – wykonane z bawełnianego sznurka to świetny element designerski. Pufy dziergane dostępne w kilkudziesięciu kolorach, więc na pewno każdy znajdzie odpowiedni produkt i kolor dla siebie.

Produkty dziergane oferujemy w kilku modelach, u na znajdziesz najbardziej popularne okrągłe pufy dziergane ale także i pufy kwadratowe, które idealnie nadają się jako mały, designerski stolik. Oferujemy także poduszki dziergane, które będą wspaniale wyglądać na kanapie czy na komplecie wypoczynkowym – na pewno nikt nie przejdzie obok niech obojętnie! Na takich poduszkach można nawet siedzieć bo są duże i bardzo wygodne.

Z produktów dzierganych oferujemy także dywany i małe chodniki – produkt,  który pięknie się prezentuje i może być istotnym elementem dekoracyjnym w salonie, w pokoju lub w przepodokoju.