Pufa do pokoju dziecka powinna być nie tylko atrakcyjna pod względem wizualnym, ale również ergonomiczna. Ważne jest to, aby wyposażenie kompletować rozsądnie. Zrezygnujmy z produktów, które nie są przystosowane do potrzeb najmłodszych. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie wysokiej klasy worki dla dzieci, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. To wysokojakościowe modele, które w perfekcyjnym stanie przetrwają długie lata. Są nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne. Dzięki nim każde wnętrze zyska nieprzeciętnego wyrazu.

Pufy kwadratowe

Kwadratowa pufa dziecięca może posłużyć nie tylko jako siedzisko, ale również podnóżek. Nie zajmuje zbyt dużej ilości przestrzeni, a więc sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Oferowane przez nas modele zachwycają nietuzinkowym designem, który zachwyci nawet najbardziej wymagających. Nie brakuje puf w misie, samochody, księżniczki, ptaszki, krówki, czy też piratów. Stale rozszerzamy nasz asortyment, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Pufy w formie piłek

Pufy dziecięce do siedzenia w formie piłek stały się prawdziwym hitem. Proponujemy zarówno modele niewielkie, jak i w rozmiarze XXL. Uniwersalne wzornictwo sprawia, że takie siedziska pasują nawet do pokoju nastolatka. W naszym asortymencie można znaleźć pufy imitujące piłkę do nogi, koszykówki, tenisa, baseballa, siatkówki itd. To prawdziwa gratka dla wszystkich pasjonatów sportu. Oczywiście oferowane produkty zostały wykonane z troską o najmniejsze detale.

Pufy cylindryczne

Pufy do pokoju dziecięcego w kształcie cylindrów są ponadczasowe. To znakomita alternatywa dla tradycyjnych kwadratów. Prezentują się one wyjątkowo ciekawie, dzięki czemu zapewniają ogromną ilość możliwości aranżacyjnych. Dostępnych jest wiele pięknych, bajkowych wzorów. Podwyższona wytrzymałość sprawia, że nie musimy obawiać się przedwczesnego zniszczenia.

Worki sako

Pufy w formie worków sako to połączenie komfortu eksploatacji, a także ergonomicznej konstrukcji. Są to modele stabilne, które nie zapadają się podczas siedzenia, czy też leżenia. Zapewniają wysoki poziom swobody, co z pewnością zachwyci każdego smyka. Produkty w największym rozmiarze fantastycznie sprawdzają się podczas leżenia.

Pufy poduchy

W naszym asortymencie można znaleźć także pufy w formie poduch. Prezentują się one niezwykle nowocześnie, a więc pasują do każdej współczesnej aranżacji. Za ich pomocą możemy nadać wnętrzu luźnego charakteru. Opisywany model często wybierany jest przez młodzież.

Najwyższa jakość siedzisk

Oferujemy wyłącznie pufy dla dzieci, które zostały wykonane z certyfikowanych oraz bezpiecznych materiałów. Posiadają one wypełnienie w postaci granulatu styropianowego pierwszej klasy. Jest on starannie zabezpieczony, dzięki czemu żaden maluch nie dostanie się do środka. Konstrukcja wspomaga utrzymanie ciała w naturalnej pozycji, co zmniejsza ryzyko pojawienia się wad rozwojowych układu kostnego.