Pufy i fotele wypoczynkowe

Różnorodność foteli wypoczynkowychhttps://italpouf.pl/89-fotele-wypoczynkowe, obecnych w każdym pokoju, pozwala na wybór najbardziej wygodnego dla nas sprzętu. Komfortowy odpoczynek w ulubionej pozycji przyniesie nam zadowolenie i miły relaks po całym dniu zajęć.

Mówiąc „meble wypoczynkowe” mamy na myśli kanapy, sofy, fotele worki, pufy a także inne sprzęty, które spełnią nasze oczekiwania i pomogą w uzyskaniu stanu zadowolenia w momencie siedzenia na jednym z nich. Jednak to nie wszystkie rodzaje wygodnych sprzętów – dodatkowymi produktami są pufy i podnóżki, często wykorzystywane jako przedłużenie fotela lub praktyczny, niski stolik.

Puf podnóżek

Pufy podnóżki to jedne z ciekawszych dodatków do kompletu mebli wypoczynkowych lub będące samodzielnymi sprzętami, kupowanymi na potrzebę chwili. Jest to niewielki mebelek, którego główną rolą jest zapewnienie wygody siedzącemu na nim, ale również, niektóre modele mogą być praktycznym schowkiem lub podręcznym stolikiem, ustawionym tuż przy fotelu.

Szeroka oferta sklepu italpuf.pl prezentuje bogaty wybór puf do siedzenia i puf podnóżków, przewidzianych jako wygodne uzupełnienie fotela, wygodnego dodatkowego blatu na szklankę lub talerzyk albo praktycznego niskiego stołeczka, często będącego dekoracją pokoju.

Puf podnóżek występuje w wielu formach, z czego najpopularniejszym kształtem jest niewielki sześcian lub walec, których podstawa ma bezpośrednią styczność z podłożem.

Pufy do siedzenia

Przedstawione modele puf do siedzenia wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, posiadają zdejmowany pokrowiec wierzchni oraz pokrowiec wewnętrzny, zawierający kulki styropianu. Tego typu meble  są lekkie, ale bardzo stabilne.

Pufy do siedzenia, umieszczone w naszej ofercie dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych – znakomicie sprawdzą się w salonie, w sypialni, w pokoju młodzieżowym i dziecięcym.

Do salonu polecane są pufy sako jednobarwne, z pokrowcami z miękkich i puszystych materiałów lub ekologicznej skóry. Barwę pokrowca należy dopasować do koloru tapicerek mebli wypoczynkowych lub wręcz przeciwnie – jeżeli chcemy, by ten sprzęt wyróżniał się na tle innych, jego pokrowiec powinien być zdecydowanie kontrastowego koloru.

Pufy do sypialni i pokojów dziecięcych

Do sypialni polecamy pufy o cylindrycznym kształcie, gdzie zaokrąglona linia podnóżka stworzy harmonijną całość z poduszkami umieszczonymi na łóżku. Tu kolorystyka pokrowca pufy powinna zdecydowanie być dopasowana do ogólnej aranżacji sypialni.

Pokoje młodzieżowe i dziecięce to różnorodność stylów mebli – pufy kwadratowe o kolorowych i wzorzystych powierzchniach, będą stanowić nie tylko wygodne siedzisko, ale również dodatkową dekorację pokoju.

Większość przedstawionych puf przeznaczonych jest do wnętrza, ale w ofercie znajdziemy również podnóżki, które można ustawić na zewnątrz pomieszczeń. Pufy w kształcie cylindra i sześcianu, okryte pokrowcem we wzór moro, sprawdzą się w nowocześnie zaaranżowanym ogrodzie.