W tej kategorii znajdziesz produkty designerskie – unikalne lub bardzo rzadko spotykane – które są nie tylko bardzo wygodne ale i fantastycznie wyglądają. Odpowiednio dobrane dodatki każdemu wnętrzu nadadzą niekonwencjonalnego stylu i właśnie takie produkty znajdziesz u nas. Odpowiednie tkaniny, z ciekawymi wzorami, strukturami lub nadrukami – c...

W tej kategorii znajdziesz produkty designerskie – unikalne lub bardzo rzadko spotykane – które są nie tylko bardzo wygodne ale i fantastycznie wyglądają. Odpowiednio dobrane dodatki każdemu wnętrzu nadadzą niekonwencjonalnego stylu i właśnie takie produkty znajdziesz u nas. Odpowiednie tkaniny, z ciekawymi wzorami, strukturami lub nadrukami – ciekawe i nowoczesne kształty – to wszystko sprawia że produkty z serii Design to ciekawa propozycja dla miłośników piękna!

Pufy i poduszki z serii design są wyposażone w wewnętrzny pokrowiec w którym znajduje się wypełnienie oraz system Easy Cover co umożliwia łatwe i szybkie ściągniecie pokrowca materiałowego – można go prać – to pozwala na utrzymanie produktu w czystości i w dobrym stanie przez długie lata.

Pufy design to produkty, które świetnie będą się prezentować w salonie, w pokoju, w sypialni lub w przedpokoju – bez względu na wielkość i jakość pomieszczenia. Takie nowoczesne meble są także chętnie zamawiane do biur, gabinetów, stref relaksu czy miejsc publicznych – ponieważ świetnie się prezentują i przykuwają uwagę. 

Czytaj więcej
per page
DESIGN