Pufy z kolekcji premium to najwyższa jakość materiałów oraz unikalny design – takie połączenie sprawia, że tutaj kupisz pufy, które fantastycznie wyglądają i z pewnością idealnie wkomponują się w każde pomieszczenie bez względu na jego styl. Marka Italpouf Premium to gwarancja posiadania ekskluzywnego produktu, który zachwyca kształtem, stylem o...

Pufy z kolekcji premium to najwyższa jakość materiałów oraz unikalny design – takie połączenie sprawia, że tutaj kupisz pufy, które fantastycznie wyglądają i z pewnością idealnie wkomponują się w każde pomieszczenie bez względu na jego styl. Marka Italpouf Premium to gwarancja posiadania ekskluzywnego produktu, który zachwyca kształtem, stylem oraz precyzją wykonania. W tej kategorii oferujemy pufy, worki sako oraz podnóżki – bardzo często w limitowanych lub nawet w pojedynczych sztukach. To daje Ci gwarancję, że twoja pufa będzie ekskluzywna i będziesz nielicznym posiadaczem takiego modelu.

Pufy premium jakie oferujemy przede wszystkim charakteryzują się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów obiciowych takich jak skóra naturalna, len, wełna lub nylon, którego właściwości sprawiają że jest odporny do -15 st. Wypełnienie stanowi atestowany granulat styropianowy lub pianka poliuretanowa – wszystko idealnie skomponowane w całość dla osiągnięcia najlepszego efektu. Całość jest starannie wykończona, z dbałością o szczegóły. Pufy są w 100% produkowane ręcznie – na każdym etapie – oraz podlegają ścisłej kontroli w trosce o zachowanie wysokiej jakości produktu.

Czytaj więcej
ELEGANCE