Zdecydowana większość naszych puf przeznaczona jest dla wszystkich - w kontekście wieku - Użytkowników. Nasz asortyment posiada szereg cech, które z powodzeniem można wykorzystać również w trakcie zabawy z dziećmi. Istnieje jednak grupa puf, które są specjalnie dla nich przystosowane. Sprawdźmy, czym wyróżniają się one na tle reszty.

Po pierwsze - rozmiar

Pufy piłki dla dzieci są nieco mniejsze od ich odpowiedników dla osób dorosłych. Nie jest to jednak wada, lecz zaleta. Mniejszy rozmiar pozwala na łatwiejsze schowanie pufy. Co więcej, dziecko nie musi się obawiać skądinąd dużej, rzucającej się w oczy pufy. Ponadto duży rozmiar gadżetu nie jest wskazany dla naszych milusińskich, również ze względu na wymiary a co za tym idzie - masę.

Po drugie - styl

Każdy dostępny w naszym sklepie fotel piłki dla dzieci, jest dostępny w różnych aranżacjach kolorystycznych. Postawiliśmy tutaj przede wszystkim na wspomniany motyw piłek, wśród których dominują piłki do tenisa, rugby, koszykówki i piłki nożnej. Tak rozległe bogactwo kolorystyczne sprawia, że dana pufa sprawdzi się również jako ciekawy element dekoracyjny. Tym samym, jej zastosowanie nie ograniczy się wyłącznie do ciekawej, intrygującej i angażującej zabawki.

Po trzecie - szerokie zastosowanie

Każda nasza pufa piłka dla dziecka posiada bardzo szerokie zastosowanie. Owszem, można ją wykorzystać przede wszystkim w bawialni (bądź w wydzielonej przestrzeni dla maluszka), ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wprowadzić ją (jako dodatek) do:

- salonu, gdzie doskonale sprawdzi się jako wypełnienie pustych miejsc, zwłaszcza w narożnikach danego pomieszczenia; sprzyja temu bogata stylistyka puf, utrzymana w dominujących, ciepłych barwach,

- sypialni, gdzie można ją wykorzystać również jako pomoc w uspokajaniu dzieci, zwłaszcza tych, które znajdują się na wczesnym etapie rozwoju,

- kuchni, gdzie może być wykorzystany jako zabawka dla dziecka, które - z oczywistych względów - nie może znajdować się daleko od rodzica (nawet gdy ten gotuje obiad).

Podsumowując, rola pufy piłki dla dzieci nie kończy się wyłącznie na bawialni. Powyżej opisaliśmy tylko niektóre przykłady jej użycia. Kreatywność rodziców może to jeszcze bardziej rozszerzyć.

Aranżacja - czyli gdzie wprowadzić pufę?

Opisywane pufy dla dzieci wcale nie muszą być wprowadzone do jednego z powyższych pomieszczeń. Ich kolorystyczna różnorodność sprawia, że można je implementować w zarówno stricte chłodnych kolorystycznie wnętrzach (ultranowoczesność aranżacyjna), jak też w pomieszczeniach o ciepłej kolorystyce. Co więcej, poszczególne piłki mogą być też wykorzystywane jako wygodne, relaksujące oparcie, co jeszcze bardziej rozszerza ich użytkowe możliwości.

Podsumowanie

Każdy nasz fotel piłki dla dzieci to rozwiązanie optymalne z punktu widzenia zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. Bardzo szerokie możliwości ich wykorzystania sprawiają, że rozwiązania te będą optymalne zarówno pod kątem funkcyjnym, jak też designerskim. Pozostałe zastosowania leżą już wyłącznie w gestii rodziców.