Być może tenis nie jest w naszym kraju aż tak popularny, jak na przykład piłka nożna. Być może stosunkowo niewiele osób kibicuje pojedynczym, polskim tenisistom rangi światowej. Nie oznacza to jednak, że nie warto kupić naszej pufy wyglądającej jak piłka do tenisa. Zwłaszcza, że jest ona wygodna i funkcjonalna.

Nasza pufa to coś więcej, niż tylko miejsce wypoczynku. To sposób na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni, które - co równie ważne - zaskoczy naszych gości.

Jak wykorzystać pufę w stylizacji piłki do tenisa?

Możliwości wykorzystania naszej piłki jest naprawdę wiele. Oto niektóre z nich:

1. Pufa piłka tennis może być wykorzystana jako wygodne siedzisko w pokoju młodzieżowym, ale też w sypialni, a nawet - pod pewnymi warunkami - w salonie. Sprzyja temu delikatna stylizacja pufy, która składa się z dwóch kolorów, dobranych w zależności od zamówienia klienta.

2. Pufa piłka do siedzenia sprawdzi się również w roli wygodnego, mobilnego "mebla", który z powodzeniem można przenieść np. do ogrodu, aranżując w ten sposób wygodne miejsca siedzące dla swoich Gości. Z reguły pufa ta jest stosunkowo lekka, co oznacza, że jej przenoszenie w dowolne miejsce nie będzie kłopotem.

3. Pufy piłki z ekoskóry to bardzo ciekawa alternatywa dla domowych mebli, w tym klasycznych foteli. Model ten z pewnością sprawdzi się w stricte nowoczesnych aranżacjach.

Jak połączyć pufę z resztą aranżacji domu?

Choć pufa piłka tennis jest funkcjonalnym dodatkiem wypoczynkowym, można ją również połączyć z aranżacją konkretnego pokoju, stosując wybrane dekoracje i nowoczesną kolorystykę. Oczywiście dostosowywanie kolorystyki ścian do konkretnej pufy nie ma sensu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by do tak skomponowanej aranżacji dodać kilka ciekawych, białych i podłużnych dekoracji. Mogą to być różne smukłe naczynia dekoracyjne, a nawet wazony.

Jeśli chodzi o walory kolorystyczne poszczególnych modeli puf, to doskonale komponują się one ze ścianami utrzymanymi w ciepłej kolorystyce. Niektóre z puf doskonale sprawdzą się w kompozycjach czarno - białych, charakterystycznych dla ultranowoczesnych pomieszczeń.

Pufa piłka do siedzenia a pokój młodzieżowy

Tematyczne pufy piłki z ekoskóry to rozwiązania w sam raz dla pokoju dziecięcego, bądź młodzieżowego. Rozwiązanie to jest oryginalne, rozbudowane kolorystycznie i przede wszystkim doskonale komponuje się z lekką stylistyką pokoju młodzieżowego. Poza tym ma ono stricte sportowy wymiar, dzięki czemu idealnie łączy się ona z trendami preferowanymi przez młodych ludzi.

Pufa piłka tennis może być też bardzo ciekawym pomysłem na prezent. Skorzysta z niej nie tylko nasze dziecko, ale też osoba dorosła. Taki upominek sprawdzi się zwłaszcza w przypadku pasjonatów tenisa, dla których będzie to prezent idealny.

Podsumowanie

Pufa stylizowana na piłkę do tenisa to doskonała propozycja nie tylko dla miłośników sportu. To przede wszystkim wygodny, praktyczny i mobilny mebel wypoczynkowy, który ucieszy każdego. Dlatego, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.