Pufy

Pufa to mebel, który jest spokrewniony z taboretem. Różnica jednak jest znacząca, aczkolwiek funkcje jakie jeden i drugi mebel mogą pełnić są bardzo podobne, a nawet takie same. Biorąc pod uwagę wygodę i komfort korzystania to znaczna przewaga leży po stronie puf. Wszystko za sprawą materiałów użytych do ich produkcji oraz jakości wykonania i możliwości aranżacyjnych.

Najczęściej pufy można spotkać w salonach i pokojach dziennych oraz sypialniach, aczkolwiek ich zastosowanie jest często widziane w przedpokojach, a nawet łazienkach. Pufa kostka Italpouf to rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie elegancję, funkcjonalność oraz wygodę i komfort.

Pufa do salonu

może posiadać co najmniej cztery możliwości zastosowania. Pierwsza z nich to podnóżek. Szczególnie po ciężkim dniu, gdy potrzebują odpoczynku i relaksu, pufa kostka świetnie się sprawdzi jako element wyposażenia do tego przeznaczony. Poza tym może ona zastąpić klasyczny podnóżek, który często zajmuje więcej miejsca i jest cięższy, a jego możliwości aranżacyjne są mniejsze i to znacząco w porównaniu do pufy. Kolejnym zastosowaniem pufy w salonie jest siedzenie. Można na niej wypocząć oglądając telewizję czy grając w gry. Po całym dniu siedzenia na twardym krześle biurowym pufa da ukojenie i zrelaksuje ciało. Bywa niekiedy tak, że nadmiar gości powoduje brak miejsc siedzących, i tak pufa do pokoju sprawdza się perfekcyjnie.

Pufa do salonu to także element dekoracji i aranżacji. Odpowiednie wybranie kolorów i wzorów pozwala stworzyć niesamowity styl i szyk pomieszczenia, sprawiając, że jego wnętrze staje przytulniejsze i przyjemniejsze. Można ją łatwo przenieść i ustawić w innym miejscu powodując przy tym kosmetyczną zmianę wystroju salonu. Miękki i przyjemny materiał sprawia jednak, że pufa to element wyposażenia pokoju głownie do spędzania na nim czasu.

Pufa do salonu znajdzie swoje zastosowanie także w przedpokoju jako zastąpienie klasycznej ławki przedpokojowej. Zajmuje mniej miejsca, a po jej użyciu można ją z powrotem odnieść tam gdzie stała.

Pufa do pokoju

to mebel, który został wykonany z mikrofibry, a więc materiału przyjemnego w dotyku, charakteryzującego się utrzymywaniem ciepła i łatwym w czyszczeniu. Mocne szwy to gwarancja, że nie zacznie się ona pruć po dłuższym użytkowaniu. Dodatkowo został zastosowany podwójny pokrowiec, zewnętrzny oraz wewnętrzny. Środek pufy wypełniono materiałem z tworzywa sztucznego, które jest bardzo elastyczne i wygodne w użytkowaniu. Mnogość kolorów i wzorów pozwala dopasować odpowiednie do wystroju salonu.