Szukając niebanalnego dodatku do mieszkania, który jednocześnie posiada designerski wygląd, a przy tym jest niebiańsko wygodny i łatwy do przeniesienia musisz wybrać Pufy Circolo. Ten wypełniony specjalnym granulatem styropianowym mebel świetnie sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i w pokoju gościnnym. Dzięki swojej miękkości i kolorowym wzorom kochają je wszystkie dzieci. Lista zastosowań jest bardzo szeroka.

Pufa okrągła wykonana z ekoskóry

świetnie się prezentuje w salonie, dodając mu miły klimat oraz modne i stylowe zacięcie. Przy odpowiednio dobranych pozostałych meblach, całość zachwyci wielu gości. Dzięki swojej lekkości pufy są bardzo mobilne. Łatwo je przenieść z jednego miejsca na drugie, doskonale wiedzą o tym dzieci. Korzystając ze swoich ulubionych siedzisk przy oglądaniu bajki, zabawy w salonie czy też przy posiłku w kuchni. Materiał, z którego zrobione są pufy jest łatwo ścieralny co jest szczególnie ważne dla rodziców małych dzieci. Pufę łatwo utrzymać w czystości, ponieważ pokrycie można zdjąć i wyprać.

Szukając miejsca dla puf nie trzeba ograniczać się jedynie do mieszkania. Pufa do siedzenia wykonana z nylonu świetnie sprawdza się w ogrodzie, podczas wspólnego grillowania czy też wieczorze z książką i winem. Materiał ten jest wodoodporny, dlatego nawet przy gorszej pogodzie nie musimy bać się o to, że pufa ulegnie zniszczeniu.

Pufy posiadają dużo więcej zastosowań niż funkcja siedziska.

Nawet w największych domach zawsze potrzebne jest miejsce potrzebne do przechowywania drobnych rzeczy jak na przykład ręczniki, pościel czy też buty. Pufy idealnie sprawdzają się jako pojemniki na takie rzeczy. Ustawiona okrągła pufa siedzisko w pokoju dziecięcym będzie nie tylko ulubionym fotelem pociechy, ale również świetnym miejscem do przechowywania zabawek.

W zależności od naszych potrzeb pufa świetnie sprawdzi się w roli leżaka czy też podnóżka. Ustawiona przed telewizorem może służyć jako dodatkowe miejsce lub wygodne miejsce relaksu po ciężkim dniu pracy. Dzięki swojej ergonomii odprężająco działa na wszystkie mięśnie tak spięte po nerwowym dniu. To idealne miejsce, by zatopić się w nową książkę czy też ekscytujący film.

Ostateczne zastosowanie zależy tylko od naszej kreatywności i potrzeby chwili. W jednej chwili wygodny fotel może zmienić się w worek siedzisko, by chwilę później posłużyć jako stolik, na który podamy kolację. A kiedy zrobi się w mieszkaniu tłoczno od gości, łatwo można wynieść ją do innego pokoju lub do ogrodu.